DZIAŁ OBSLUGI KLIENTA:

członkowsko-mieszkaniowy:

32 428 27 55

rozliczeń z członkami:

32 428 27 54

RADA OSIEDLA CENTRUM KADENCJA 2022 – 2026r.

PREZYDIUM RADY OSIEDLA- ukonstytuowanie się RO 06.06.2022

  1. WILKOWSKI WOJCIECH – PRZEWODNICZĄCY RADY OSIEDLA
  2. KRASOWSKA-BAZYLAK – Z-CA PRZEWODNICZĄCEGO
  3. LIGOCKA MONIKA – SEKRETARZ
  4. ZIELIŃSKI MAREK – PRZEWODNICZĄCY KOMISJI GOSPODARCZEJ

RADA OSIEDLA XXX – LECIA I PIASTÓW KADENCJA 2022 – 2026r.

PREZYDIUM RADY OSIEDLA- ukonstytuowanie  08.06.2022r. Uchwała nr 1/2022

  1. PLESZEWSKI RYSZARD – PRZEWODNICZĄCY RADY OSIEDLA
  2. RYBCZYŃSKI JANUSZ – Z-CA PRZEWODNICZĄCEGO
  3. RADOMSKI  MAREK – SEKRETARZ
  4. BUGAJSKI JAN – PRZEWODNICZĄCY KOMISJI GOSPODARCZEJ

KOMISJA GOSPODARCZA- powołana 08.06.2022r.Uchwała nr 2/2022

  1. BUGAJSKI JAN – PRZEWODNICZĄCY KOMISJI
  2. RYBCZYŃSKI JANUSZ– SEKRETARZ
  3. TROJANOWSKA ANETA – CZŁONEK
  4. OKOŃ HENRYK – CZŁONEK
  5. GAWENDA WŁADYSŁAW – CZŁONEK
  6. MUSIOLIK ŁUCJAN – CZŁONEK
  7. NISIEWICZ-JAŹWIEC MARYLA – CZŁONEK
  8. TROJANOWSKI KRZYSZTOF – CZŁONEK

KOMISJA SPOŁECZNO – WYCHOWAWCZA- powołana 08.06.2022r.

Uchwała nr 3/2022

  1. WUJEC STANISŁAW – PRZEWODNICZĄCY KOMISJI
  2. MILEWSKI MAREK – CZŁONEK
  3. TOMALA BOGDAN – CZŁONEK
  4. WALAS KRYSTYN – CZŁONEK
  5. JASTRZĘBSKA- PROSÓŁ EWELINA – CZŁONEK
  6. PLESZEWSKI RYSZARD – CZŁONEK
  7. RADOMSKI MAREK – CZŁONEK

RADA OSIEDLA DĄBRÓWKI, Kadencja 2022-2026r.

Ukonstytuowanie się Rady Osiedla 02.06.2022r.

  1. SOCHACKI RYSZARD – PRZEWODNICZĄCY RADY OSIEDLA
  2. KRUCZEK RAFAŁ– Z-CA PRZEWODNICZĄCEGO
  3. PATUCHA TERESA – SEKRETARZ
  4. Ociepka Krzysztof – CZŁONEK RADY
  5. Izydorczyk Dariusz – CZŁONEK RADY

RADA OSIEDLA RYDUŁTOWY KADENCJA 2022 – 2026r.

PREZYDIUM RADY OSIEDLA- ukonstytuowanie się RO 8.06.2022

  1. RUPNIK JAN – PRZEWODNICZĄCY RADY OSIEDLA
  2. GRZEGORZEK SYLWIA – Z-CA PRZEWODNICZĄCEGO
  3. DENINGER EWA– SEKRETARZ
  4. WENCEL PIOTR – PRZEWODNICZĄCA KOMISJI GOSPODARCZEJ

KOMISJA GOSPODARCZA- powołanie K.G. 8.06.2022r. Uchwała nr 2/2022

  1. Wencel Piotr – PRZEWODNICZĄCY KOMISJI
  2. Mańka Sebastian – CZŁONEK
  3. Kabut Łukasz – CZŁONEK
  4. Szczawiński Krzysztof – CZŁONEK
  5. Szczawiński Krzysztof – CZŁONEK
  6. Koko Marian – CZŁONEK
  7. Jarmuż Stefan – CZŁONEK