DZIAŁ OBSLUGI KLIENTA:

członkowsko-mieszkaniowy:

32 428 27 55

rozliczeń z członkami:

32 428 27 54

RADA OSIEDLA CENTRUM KADENCJA 2018 – 2022r.

PREZYDIUM RADY OSIEDLA – ukonstytuowanie Rady 27.03.2018r.

  1. BAŃCZYK ŁUCJAN – PRZEWODNICZĄCY RADY OSIEDLA
  2. ZIELIŃSKI MAREK – Z-CA PRZEWODNICZĄCEGO
  3. PROKOP KORNELIA – SEKRETARZ
  4. DZIEWIĄTKA STANISŁAW – PRZEWODNICZĄCY KOMISJI GOSPODARCZEJ

KOMISJA GOSPODARCZA – ukonstytuowanie Komisji 16.04.2018r. Uchwała Nr 2/2018

  1. DZIEWIĄTKA STANISŁAW – PRZEWODNICZĄCY KOMISJI
  2. STOLARZ IRENA – SEKRETARZ
  3. WILKOWSKI WOJCIECH – CZŁONEK
  4. KORNELUK ANTONI – CZŁONEK
  5. KRASOWSKA -BAZYLAK EMILIA – CZŁONEK
  6. RUDOWSKI STANISŁAW WIESŁAW – CZŁONEK

RADA OSIEDLA XXX – LECIA I PIASTÓW KADENCJA 2018 – 2022r.

PREZYDIUM RADY OSIEDLA – ukonstytuowanie Rady 19.03.2018r.

  1. WALAS KRYSTY – PRZEWODNICZĄCY RADY OSIEDLA
  2. PLESZEWSKI RYSZARD – Z-CA PRZEWODNICZĄCEGO
  3. RADOMSKI MAREK – SEKRETARZ
  4. BUGAJSKI JAN – PRZEWODNICZĄCY KOMISJI GOSPODARCZEJ
  5. KOMINEK PIOTR – PRZEWODNICZĄCY KOMISJI SPOŁECZNO-WYCHOWAWCZEJ

KOMISJA GOSPODARCZA- powołana 19.03.2018r.Uchwała nr 2/2018

  1. BUGAJSKI JAN – PRZEWODNICZĄCY KOMISJI
  2. RYBCZYŃSKI JANUSZ – Z-CA PRZEWODNICZĄCEGO
  3. GAWENDA WŁADYSŁAW – CZŁONEK
  4. JAROSZ BOGDAN – CZŁONEK
  5. MUSIOLIK ŁUCJAN – CZŁONEK
  6. NOWAK ALEKSANDER – CZŁONEK
  7. OKOŃ HENRYK – CZŁONEK
  8. WOJTECZEK ANDRZEJ – CZŁONEK

KOMISJA SPOŁECZNO – WYCHOWAWCZA- powołana 19.03.2018r. Uchwała nr 3/2018

  1. KOMINEK PIOTR – PRZEWODNICZĄCY KOMISJI
  2. DĄBKOWSKI KAZIMIERZ – CZŁONEK
  3. JASTRZĘBSKA EWELINA – CZŁONEK
  4. JAŹWIEC-NISIEWICZ MARYLA – CZŁONEK
  5. PLESZEWSKI RYSZARD – CZŁONEK
  6. RADOMSKI MAREK – CZŁONEK
  7. WALAS KRYSTYN – CZŁONEK

RADA OSIEDLA DĄBRÓWKI, Kadencja 2018-2022r.

PREZYDIUM RADY OSIEDLA ukonstytuowanie Rady 13.03.2018r.

  1. SOCHACKI RYSZARD – PRZEWODNICZĄCY RADY OSIEDLA
  2. KRUCZEK RAFAŁ – Z-CA PRZEWODNICZĄCEGO
  3. PATUCHA TERESA – SEKRETARZ
  4. STARCZEWSKI HENRYK – CZŁONEK RADY
  5. IZYDORCZYK DARIUSZ – CZŁONEK RADY

RADA OSIEDLA RYDUŁTOWY KADENCJA 2018 – 2022r.

PREZYDIUM RADY OSIEDLA- ukonstytuowanie Rady 8.05.2018r.

  1. RUPNIK JAN – PRZEWODNICZĄCY RADY OSIEDLA
  2. BADURA BOGUSŁAW – Z-CA PRZEWODNICZĄCEGO
  3. JANKOWSKI JERZY – SEKRETARZ
  4. BIAŁECKA MARIANNA – PRZEWODNICZĄCA KOMISJI GOSPODARCZEJ

KOMISJA GOSPODARCZA- powołanie Komisji Uchwała Nr 2/2018 z dn. 8.05.2018r.

  1. BIAŁECKA MARIANNA – PRZEWODNICZĄCY KOMISJI
  2. JARMUŻ STEFAN – CZŁONEK
  3. KOKO MARIAN – CZŁONEK
  4. KOSOWSKI BOGUMIŁ – CZŁONEK
  5. SOBIK CZESŁAW – CZŁONEK
  6. TWARDY KRZYSZTOF – CZŁONEK
  7. WENCEL PIOTR – CZŁONEK