DZIAŁ OBSLUGI KLIENTA:

członkowsko-mieszkaniowy:

32 428 27 55

rozliczeń z członkami:

32 428 27 54

Podczas koncertu usłyszeliśmy znane kolędy w wykonaniu chóru kameralnego AFMusic, jak również w wersji angielskiej w wykonaniu Anny Buczkowskiej oprawione dźwiękiem muzyki irlandzkiej przez zespół CARRANTUOHILL. Usłyszeliśmy niezapomniane dźwięki kolęd wykonane na harfie przez Panią Annę Faber stanowiące podkład muzyczny do poezji czytanej przez Pana Jerzego Zelnika.
Podczas koncertu wytowrzyła się aura magii i wzruszeń. Pewnie stało się tak m.in. za sprawą publiczności, która dość licznie przybyła i pełnią serca oddała się przeżywaniu koncertu nie tylko słuchaniu.
Co zostało podkreślone przez wykonawców i w podziękowaniu za taki duchowy udział nagrodzili uczestników koncertu bisami.

Niezwykle zaskakująco brzmiały znane kolędy w połączeniu z irlandzkimi instrumentami, jakie zagrał CARRANTUOHILL tego wieczora, a przejścia od brzmień bardzo energicznych do melodyjnych były momentami bardzo intrygujące. Czuło się też, że każdy wykonawca tego koncertu jest silną osobowością, a brzmienie jego instrumentu czy głosu jest charakterystyczne i jemu tylko przypisane bez względu na to czy śpiewał sam czy z zespołem. Warto podkreślić też, że komunikacja zespołu z publicznością była wspaniała nie tylko za sprawą muzyki.
Dyrygent chóru porwał publiczność do wspólnego śpiewu a radość którą emonowali artyści udzieliła się wszystkim uczstnikom.

Trzeba dodać, że połączenie muzyki i poezji wywołało ogólną radość, która spowodowała że koncert przyjął naprawdę niepowtarzalny magiczny wymiar. I tak sobie myślę, że chyba nikt nie wyszedł z koncertu rozczarowany, a duża dawka bardzo pozytywnej energii zapamiętana będzie na długo.


wrz 15

Spółdzielnia Mieszkaniowa „ROW” posiada do kupienia wolne mieszkania na prawie odrębnej własności

czytaj więcej
wrz 4

Przetarg na przeprowadzenie badania sprawozdania finansowego za lata 2023-2025

Zapraszamy do składania ofert.

czytaj więcej