DZIAŁ OBSLUGI KLIENTA:

członkowsko-mieszkaniowy:

32 428 27 55

rozliczeń z członkami:

32 428 27 54

Wieczór kolędowania zachwycał zróżnicowanym repertuarem począwszy od kolęd polskich, hiszpańskich, przez angielskie aż po góralskie. Ten niezapomniany koncert na długo pozostanie w pamięci uczestników, którzy gromkimi brawami na stojąco nagrodzili występujących, a zespół odwdzięczył się kolejną kolędą „Cicha Noc” wprawiając w zadumę, refleksje przy pięknym żłóbeczku.
Na zakończenie Prezes Jan Grabowiecki wraz z członkiem Rady Nadzorczej Wojciechem Wilkowskim podziękowali solistkom i Pani prowadzącej i orkiestrze za piękny występ bukietem kwiatów.
Podziękowania uczestnikom jak i orkiestrze oraz Panu Prezesowi złożył Ksiądz Dziekan Janusz Badura zaskakując wszystkich nagrodami jakie przygotował rozlosowując je wśród uczestników koncertu
Miało być Trzech Króli, bo każda nagroda miała dodatkowo koronę, ale króli – zwycięzców było dwóch. Główną nagrodą była hulajnoga którą Proboszcz wykonał pierwszą jazdę próbną po czy przekazał ją Marcie. GRATULUJEMY
A osobom, które nie mogły uczestniczyć w tym wspaniałym wydarzeniu w załączeniu pokazujemy kilka zdjęć i filmików aby poczuć magię świątecznych kolęd.


Cze 21

HARMONOGRAM przeglądu GAZU

Szanowni Mieszkańcy od 21 -…

czytaj więcej
Kwi 1

Ogłaszamy przetarg na roboty budowlane

Termomodernizacja budynku przy ul. Wałowa…

czytaj więcej
Mar 31

WAŻNA INFORMACJA

Z uwagi na dużą ilość…

czytaj więcej